• .
  • .
  • .
  • .
  • .
Systemy Kontroli Dostępu (KD) i Rejestracja Czasu Pracy (RCP)

Z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę na systemy: „Rejestracja Czasu Pracy” (RCP) oraz „Kontrola Dostępu” (KD). Dzięki swojej modułowej budowie system pozwala rozwiązać problem kontroli dostępu do pomieszczeń, budynków, całych zakładów pracy oraz Ewidencji Czasu Pracy dla małych, średnich i dużych firm. Jest to system w całości polski dzięki czemu od początku do końca jest tworzony zgodnie z polskimi przepisami prawa pracy oraz spełniający normy PN-EN 50133-1 oraz CE, a urządzenia Kontroli Dostępu spełniają normy klasy bezpieczeństwa B.

System działa w oparciu o karty (identyfikatory) lub breloczki zbliżeniowe (bezstykowe) dzięki czemu w systemie nie ma urządzeń narażonych na uszkodzenia mechaniczne podczas normalnej eksploatacji. W razie indywidualnych potrzeb istnieje możliwość zastosowania czytników zbliżeniowych działających w innym systemie.

System BiBi może również za pomocą swoich czytników jak i schematów czasowych zawiadywać sterowaniem urządzeń elektrycznych. Dzięki rozbudowanemu modułowi sieciowemu istnieje możliwość łączenia kilku rozproszonych systemów  takich jak: Ewidencja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu w spójną całość nadzorowaną i zarządzaną w czasie rzeczywistym z jednego miejsca. Takie możliwości systemu pozwalają na prowadzenie nadzoru nad podległymi placówkami (filiami) rozsianymi po terenie całego kraju lub świata z dowolnej placówki sprzężonej w systemie.

Dla małych firm zaprojektowane zostały zestawy systemów: Rejestracja Czasu Pracy (RCP) i Kontrola Dostępu (KD) , których głównym celem jest uzyskanie jak najniższego kosztu wdrożenia systemu przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do wszystkich funkcji systemu jak i możliwości dalszej jego rozbudowy.