• .
  • .
  • .
  • .
  • .
63
Sieci światłowodowe

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania z dziedziny sieci światłowodowych. Począwszy od rożnego typu kabli światłowodowch sprawdzonych i uznanych firm światowych poprzez patchcordy , adaptery, złącza ,

telefon
Sieci telefoniczne

Oprócz sieci komputerowych firma projektuje i wykonuje kompleksowe instalacje telefoniczne analogowe, ISDN-we i VoIP . Obok okablowania doradzamy i dostarczamy centrale telefoniczne (firm PANASONIC lub MIKROTEL).

sieci_informatyczne
Sieci informatyczne

Przetwarzanie danych oraz dostęp do informacji w dowolnym miejscu i czasie staje się obecnie warunkiem rozwoju i postępu praktycznie w każdej dziedzinie życia. Sieci komputerowe pozwalają zaspokoić rosnące potrzeby wymiany informacji, dostępu do wiedzy, organizacji pracy i komunikacji.

infobox_2
Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne polega na takim poprowadzeniu sieci kablowej w budynku, aby z każdego punktu dostępowego była możliwość podłączenia komputera, telefonu lub innego urządzenia sieciowego do infrastruktury teleinformatycznej.

domofon
Wideodomofony

Wideodomofony pełnią większość funkcji urządzeń domofonowych pozwalają na nawiązanie łączności i prowadzenie rozmowy między kasetą rozmówną przy wejściu do budynku lub posesji oraz sterowanie urządzeniem blokującym wejście, a oprócz tego pozwalają na obserwację rozmówcy na monitorze zamontowanym w mieszkaniu.

domofon
Domofony

Systemy domofonowe stały się standardowym wyposażeniem wszystkich nowoczesnych obiektów budowlanych.Urządzenia domofonowe zapewniają nawiązanie łączności i prowadzenie rozmowy między kasetą rozmówną zamontowaną przy wejściu do pomieszczenia lub posesji a unifonem zamontowanym wewnątrz oraz sterowanie elementem blokady wejścia (np. elektromagnesem).

DSO_rcs5fts
Systemy ostrzegawcze DSO

Wymóg stosowania dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO) w obiektach nowobudowanych oraz już istniejących regulują przepisy Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z czerwca 2003 r.

czujnik_dymu
System Wczesnej Detekcji Dymu

System Wczesnej Detekcji Dymu wykorzystywany jest do ochrony miejsc i mienia wymagających podwyższonych standardów zabezpieczenia przeciwpożarowego (np. centra przetwarzania danych, centrale telefoniczne, archiwa itp.)

ppoz_01_k
Systemy przeciwpożarowe PPOŻ

W zakresie systemów ochrony pożarowej postawiliśmy na wysoką jakość i niezawodność sprzętu.Teraz również bezprzewodowe systemy ułatwiające instalację w zabytkowych kościołach, dyskotekach, restauracjach wyposażone w czujki które mogą być pomalowane w kolorze sufitu i zamaskowane.

inteligentny-dom
Inteligentne domy

Systemy zarządzania budynkiem (BMS – Building Management Systems) to systemy nadzoru i sterowania, integrujące różne podsystemy (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji oraz innych instalacji technicznych), urządzenia i sterowniki automatyki, w celu optymalizacji ich pracy.

o130612458414371
Bariery obwodowe

Coraz istotniejszy wydaje się być dozór nie tylko samego budynku, ale także obszaru zewnętrznego, aby system wykrywał obecność intruza, jeszcze zanim ten pojawi się w bezpośredniej bliskości obiektu.

techniczna
Systemy Kontroli Dostępu (KD) i Rejestracja Czasu Pracy (RCP)

Z przyjemnością pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę na systemy: „Rejestracja Czasu Pracy” (RCP) oraz „Kontrola Dostępu” (KD). Dzięki swojej modułowej budowie system pozwala rozwiązać problem kontroli dostępu do pomieszczeń, budynków,

kamera
Telewizja przemysłowa CCTV

Systemy telewizji przemysłowej (CCTV) to instalacje, które służą do wizyjnego zabezpieczania różnego rodzaju obiektów.Systemy telewizji dozorowej są zamkniętymi instalacjami w układzie odbiorczym, umożliwiającymi

1283182054_116671137_1-Zdjecia--ELEKTRYKA-OD-A-DO-Z-
Oświetlenie

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są zaawansowane systemy oświetleniowe, w tym oświetlenie biur, oświetlenie przemysłowe, a także oświetlenie awaryjne. Jako producent opraw oświetleniowych jesteśmy w stanie oferować naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.

pomiary
Pomiary elektryczne

Instalacja elektryczna będzie sprawna i bezpieczna jedynie wtedy gdy będziemy regularnie wykonywać jej pomiary. Nie zapominajmy, że instalacja pracuje 24 godziny na dobę przez cały rok.

elektryka
Instalacje elektryczne

Specjalizujemy się w wykonawstwie robót elektrycznych: instalacje alarmowe, instalacje odgromowe, instalacje telewizji przemysłowej CCTV, pomiary elektryczne – okresowe i odbiorcze, lokalizacja zwarć w przewodach,trasowanie lini kablowych